Za nami już 2 miesiące II edycji Wolontariatu Koleżeńskiego „Mary i Max”!

Zespół psychologów dobrał już 20 par, a 18 jest w trakcie spotkań. Wciąż zgłaszają się kolejne osoby… :)

Do tej pory, nowi znajomi spędzali ze sobą czas chodząc do teatru (np. do Teatru Capitol), oglądając filmy w domu i w kinie (widzieliście „Amy” w kinie Muranów? Polecamy! ;)). Ale nie tylko! Przeszli niezliczone ilości kilometry spacerując po parkach i odwiedzając różne warszawskie muzea. Byliście kiedykolwiek w Muzeum Karykatury albo Muzeum Neonów? Macie pełną rekomendację od Par z Wolontariatu Koleżeńskiego.

Przyznajcie szczerze, czy jest lepszy sposób na poznanie drugiej osoby niż rozmowa przy kawie i ciastku (pozdrawiamy WakeCup Cafe;))? Zwłaszcza, gdy można pogadać o wspólnych przeżyciach i przygodach.

W taki sposób, nadszedł czas by zaprosić Pary Wolontariatu Koleżeńskiego do podzielenia się wrażeniami z udziału w projekcie. Dlatego ogłosiliśmy konkurs na przedstawienie dotychczasowych sukcesów, osiągniętych wspólnie przez Pary.

Z racji, że forma może być dowolna, pierwszą pracę dostaliśmy w pliku mp3 jako nagraną relację!

Jak konkurs, to powinny być również nagrody ;) a jakże! Zosia i Maciek otrzymali gadżety Mary i Maksa. Ale uwaga! Tutaj mamy niespodziankę także dla Was! Zgodzili się podzielić tym nagraniem również z Wami! :)

Mamy nadzieję, że dzięki wysłuchaniu tej relacji, nie tylko dowiecie się co słychać u naszych Par, ale i poczujecie jak może wyglądać znajomość zawarta w naszym projekcie.

Życzymy miłego odbioru, a Zosi i Maćkowi gratulujemy i dziękujemy za udostępnienie nagrania! :)

Zosia i Maciek_Nagrody.jpg

Zosia i Maciek.mp3 (1,2 MB)