Wesprzyj nas

Jest wiele sposobów na wsparcie Wolontariatu Koleżeńskiego. Każda forma wsparcia ma jednak ten sam cel - aby mniej osób z autyzmem i zespołem Aspergera czuło się osamotnionych i wykluczonych. 

Co mogę zrobić?

1. Przekaż nam 1% swojego podatku 

Wystarczy, że podasz nasz numer KRS przy wypełnianiu PIT, a 1% Twojego podatku wesprze rozwój Wolontariatu Koleżeńskiego „Mary i Max”. 

KRS: 0000424770

2. Przekaż darowiznę

Wasza pomoc pozwoli nam objąć wsparciem więcej osób z autyzmem i zespołem Aspergera, a także rozszerzać zasięg programu na inne miejscowości i kolejne grupy oczekujące na udział w Wolontariacie Koleżeńskim.

Liczba wspartych par tygodniowo Kwota
1 para Wesprzyj jedną parę 23 zł
2 pary Wesprzyj dwie pary 46 zł
5 par Wesprzyj pięć par 115 zł
Więcej par Wesprzyj więcej par  zł

Darowizn można dokonywać również za pośrednictwem klasycznego przelewu bankowego.
Bank BGŻ BNP Paribas S.A. (ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa), nr rachunku:

31 2030 0045 1110 0000 0247 2950

 

3. Zostań naszym partnerem

Prowadzisz restaurację lub kawiarnię, pracujesz w teatrze lub kinie? Twoja firma lub instytucja, w której pracujesz, może zostać Partnerem „Mary i Maxa”. Już ponad 25 organizacji nieodpłatnie udostępniło swoje usługi uczestnikom Wolontariatu Koleżeńskiego „Mary i Max”. Dołącz do nich!

Napisz do nas: kontakt@maryimax.pl

4. Zostań stażystą Wolontariatu Koleżeńskiego "Mary i Max"

Chcesz wesprzeć nas swoją pracą i zobaczyć, w jaki sposób działamy? Zapraszamy od programu stażowego w Wolontariacie Koleżeńskim „Mary i Max”. Nasi stażyści i wolontariusze pomagają nam w prowadzeniu rekrutacji do programu, w nawiązywaniu partnerstw i organizacji wydarzeń. Wejdź do Zespołu Wolontariatu Koleżeńskiego!

Warszawa: kontakt@maryimax.pl

Łódź: bednarska.ewelina@navicula.pl