Warszawa

Adres naszego biura

Stowarzyszenie Innowacji Społecznych "Mary i Max"
ul. Marszałkowska 84/92 lok. 201
00-514  Warszawa
Tel: 516 735 521
E-mail: kontakt@maryimax.pl

W sprawie współpracy lub wystąpień medialnych:
Małgorzata Krawczyk
Tel. 516-736-063
E-mail: malgorzata.krawczyk@maryimax.pl

W sprawie udziału w programie:
Małgorzata Cychowska
Tel. 516 735 685
E-mail: malgorzata.cychowska@maryimax.pl

Olga Pokorska
Tel. 516-735-792
E-mail: olga.pokorska@maryimax.pl

Dane stowarzyszenia

KRS: 0000424770
REGON: 146219219
NIP: 1182087070

Rachunek bankowy

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa
nr rachunku: 31 2030 0045 1110 0000 0247 2950

Prosimy o przekazywanie darowizn z dopiskiem "darowizna na cele statutowe".

Łódź

Adres naszego biura

Navicula Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu w Łodzi
ul. Cedry 2, 91-129  Łódź
E-mail: kontakt@navicula.pl

W sprawie współpracy, wystąpień medialnych oraz udziału w programie:

Ewa Czernek
Tel. 507-138-366
E-mail:czernek.ewa@navicula.pl

W sprawie udziału w programie:

Elżbieta Rutkowska
Tel. 606-804-671
E-mail: rutkowska.elzbieta@navicula.pl

Paula Rol
Tel. 501-712-075
E-mail: rol.paula@navicula.pl

 

Dane stowarzyszenia

KRS: 0000270540
REGON: 471537790
NIP: 7262132373

Lublin

Adres naszego biura

Fundacja ALPHA
ul. Cicha 10
20-078  Lublin
E-mail: biuro@autyzmlublin.pl

W sprawie współpracy lub wystąpień medialnych:
Magdalena Pakulska
Tel. 501-169-360
E-mail: magdalenap@autyzmlublin.pl

W sprawie udziału w programie:
Justyna Kułak
Tel. 505-601-966
E-mail: justynak@autyzmlublin.pl

Paulina Czapska
Tel. 789-280-072
E-mail: p.czapska@autyzmlublin.pl

Dane fundacji

KRS: 0000282237
REGON: 060253094
NIP: 7123063912